Південна Корея порушила антидемпінгове розслідування щодо постачання феросилікомарганцю з Індії, В'єтнаму і України


Південна Корея порушила антидемпінгове розслідування щодо постачання феросилікомарганцю з Індії, В'єтнаму і України

Комісія з торгівлі Республіки Корея (Korea Trade Commission) 7 грудня поточного року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту феросилікомарганцю з Індії, В’єтнаму і України.

Як повідомляється в прес-релізі департаменту торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України, об’єкт розслідування класифікується за кодом гармонізованої системи Кореї 7202300000.

При цьому наголошується, що зацікавлені сторони повинні зареєструватися як учасники розслідування не пізніше 28 грудня 2016 року, звернутися до органу, який проводить розслідування для отримання анкети і надати відповіді на неї не пізніше 17 січня 2017 року.

Як повідомили в Українській асоціації виробників феросплавів (УкрФА), українська сторона має намір брати участь в даному розслідуванні.

Як повідомлялося, великі феросплавні підприємства України – Нікопольський і Запорізький заводи феросплавів (НЗФ і ЗЗФ) – за підсумками січня-жовтня 2016 року сумарно збільшили випуск продукції на 11,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – до 847,68 тис. тонн. За цей період випуск силікомарганцю зріс на 12,6%, до 681,14 тис. тонн, феромарганцю – на 6,1%, до 77,33 тис. тонн. Крім того, виробництво феросиліцію (у перерахуванні на 45%-й) зросло на 11,5% – до 83,18 тис. тонн, тоді як металевого марганцю знизилося на 30,7 – до 5,4 тис. тонн.

Стахановський завод феросплавів (СЗФ, Луганська обл.) як і раніше простоює через бойові дій в регіоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua