Ferrexpo за 11 міс. скоротило випуск окатишів на 5,3%


Ferrexpo за 11 міс. скоротило випуск окатишів на 5,3%

Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК і ЕГОК), за підсумками січня-листопада 2016 року знизила виробництво товарних окатишів, за попередніми даними, на 5,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – до 10,141 млн т.

У листопаді вироблено 883 тис. тонн окатишів і 1,085 млн т концентрату.

ПГЗК є основним активом британської гірничорудної компанії Ferrеxpo plc, що котирується на Лондонській фондовій біржі: вона володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 97,43% акцій Полтавського, 100% Єристівського ГЗК і 99,9% Біланівского ГЗК.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику LSE під тікером FXPO.
У 2015 році компанія виробила 11,67 млн т залізорудних окатишів, що на 5,6% більше, ніж в 2014 році. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини та інших європейських країн, а також Китаю, Індії, Японії, Тайваню і Південної Кореї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua