Акціонери Monsanto схвалили угоду з німецькою Bayer


Акціонери Monsanto схвалили угоду з німецькою Bayer

Акціонери виробника насіння і добрив Monsanto (США) схвалили купівлю підприємства німецькою Bayer за $66 млрд – підтвердили в американській компанії.

Очікується, що якщо буде отримано схвалення регуляторів, то угода буде закрита в кінці 2017 року. Оголошено про неї було в вересні поточного року.

Як повідомив генеральний директор Monsanto Х’ю Грант, він сподівається, що зростання витрат об’єднаної компанії на дослідження і розробки, а також її плани створити глобальний біотехнологічний хаб в американському Сент-Луїсі переконають регуляторів не блокувати угоду.

Очікується, що в разі, якщо угода буде успішно закрита, результатом стане поява компанії, яка контролює понад чверть світового ринку насіння і пестицидів, здатна скласти конкуренцію гігантам DuPont Co. і Dow Chemical Co, що оголосили про злиття в грудні 2015-го.

Раніше стало відомо, що Bayer має намір оплатити угоду грошовими коштами і акціями. Зокрема, німецька компанія отримає від п’яти банків (Bank of America, Credit Suisse, Goldman Sachs, HSBC і JPMorgan Chase) бридж-кредит в розмірі $57 млрд. У разі, якщо регулятори відмовляться схвалити угоду, Monsanto отримає компенсацію в розмірі $2 млрд. У вересні на новині про укладення угоди про злиття акції Bayer подорожчали на 2,3% в ході торгів у Франкфурті, а капіталізація Monsanto виросла на 0,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua