В ЄС підтвердили, що Україна виконала всі умови для безвізу


В ЄС підтвердили, що Україна виконала всі умови для безвізу

У спільній доповіді Європейської служби із зовнішньої політики і політики безпеки та Європейської Комісії вкотре підкреслюється, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму з ЄС.

Про це повідомляється на сайті Європейської служби із зовнішньої політики і безпеки.

Так, в доповіді, яку опубліковано напередодні третьої Ради Асоціації Україна-ЄС, яка має відбутися 19 грудня 2016 року, аналізується стан виконання Україною Порядку денного асоціації з 1 січня 2015 року.

Так, в документі розглядаються важливі події і реформи, які проводяться відповідно до стратегічних пріоритетів, погоджених між ЄС і Україною в рамках порядку денного Асоціації.

“У доповіді вказується, що Україна реалізувала ряд реформ по боротьбі з корупцією та впорядкуванню банківської системи, і почала реалізацію амбітних реформ в енергетичному секторі, а також зміцнення демократії та верховенства закону”, – йдеться в повідомленні.
Автори документа відзначають значні кроки влади в поліпшені діалогу з громадянським суспільством.

“У доповіді також наголошується, що Україна успішно виконала всі контрольні показники в рамках плану дій щодо лібералізації візового режиму”, – наголошується в повідомленні.
Саме успішне виконання Україною всіх умов для отримання безвізу “призвело до пропозиції Європейської Комісії Раді та Європейському Парламенту в квітні 2016 року скасувати візові зобов’язання для громадян України”.

У зовнішньополітичній службі ЄС відзначають, що “досягнута 7 грудня домовленість між Радою та Європейським парламентом щодо механізму призупинення прокладає шлях для завершення лібералізації візового режиму для України”.

Нагадаємо, Європейський парламент переніс розгляд українського безвізу на лютий.
Раніше очікувалося, що розгляд українського безвізу відбудеться 18 січня – саме такий прогноз був розміщений на сайті ЄП.

Примітно, що датою розгляду питання про скасування віз для громадян Грузії досі залишається 18 січня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В ЄС підтвердили, що Україна виконала всі умови для безвізу» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua