Apple розвиватиме вітроенергетику в Китаї


Apple розвиватиме вітроенергетику в Китаї

Китайська Xinjiang Goldwind Science & Technology, найбільший в світі виробник вітряних турбін, і американська Apple Inc. створюють спільне підприємство.

Китайська компанія переведе в СП по 30% часток участі в чотирьох проектах, які розташовані в провінціях Хенань, Шаньдун, Шаньсі і Юньнань.

При цьому в прес-релізі Xinjiang Goldwind не повідомляється, який обсяг інвестицій або які активи надасть Apple.

«Це перші інвестиції Apple в галузі вітроенергетики, а також найбільші інвестиції компанії в екологічно чисту енергетику в світі», – заявила віце-президент Apple з охорони навколишнього середовища, взаємодії з політиками і соціальних ініціатив Ліза Джексон, яку цитує агентство «Сіньхуа».

За її словами, в минулому році компанія оголосила про інвестиції в розвиток сонячної енергетики у Внутрішній Монголії, за допомогою яких планується побудувати сонячні електростанції потужністю 170 мегават.

Реалізація проекту в сфері вітроенергетики дозволить виробляти 900 млн кВт/год електроенергії і забезпечувати електрикою 690 тис. китайських сімей. З огляду на бурхливий розвиток галузі в Китаї, вибір припав на ті регіони, де розвиток вітроенергетики найбільш актуальний, зазначає Л. Джексон.

Apple в 2015 році забезпечувала себе електроенергією з відновлюваних джерел приблизно на 93% і планує довести цей показник до 100%.

Xinjiang Goldwind на кінець вересня мала замовлення на вітряні турбіни потужністю 14,4 гігават. У першому півріччі понад чверть з 1,71 млрд юанів прибутку до оподаткування компанії припадало на розвиток вітряних електростанцій, повідомляє South China Morning Post.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua