0 800 307 555
0 800 307 555

Як диверсифікувати ризики на ринку Форекс


Як диверсифікувати ризики на ринку Форекс

Повністю уникнути збитків під час торгівлі на ринку Форекс не вдасться нікому. Проте вжити заходів для їх мінімізації все ж варто, тим більше що зробити це не складно. Для початку варто взяти в звичку встановлення стоп-лоссів.

Також не варто входити в угоду, якщо ви бачите, що відсоток ризику досить великий. Трейдери сходяться на думці, що максимальний збиток не повинен становити третьої частини від вашого капіталу, а якщо ви понесете втрату в половину депозиту, це спричинить за собою повний крах для всієї вашої торгової стратегії і її доведеться переглядати, як непридатну для використання.

Як правильно розподілити ризики?

Трейдери все життя б’ються над одним питанням – як компенсувати понесені збитки або хоча б мінімізувати їх? Але це не означає, що відповіді на нього не знайти. Просто він формується виходячи з конкретних умов і тієї стратегії, якою ви в даний момент користуєтесь. Для початку варто засвоїти найголовніше правило: «Не кладіть яйця в одну корзину». Тим самим ви зможете диверсифікувати власні інвестиції і захистити їх від повного краху у випадку невдачі.

Працюючи на cont de tranzactionare, зверніть увагу, що не обов’язково користуватися різними торговими інструментами. Але диверсифікацію слід робити в цілому для всіх інвестицій, розподіляючи капітал рівними частками в ПАММ-рахунки і на ваш власний робочий рахунок. Варто відзначити, що чим більше ПАММ-рахунків ви заведете і поповните грошовими коштами, тим менше ваш шанс зазнати збитків навіть у разі негативного розвитку торгівлі.

Але у новачків може виникнути закономірне питання: «А в чому сенс інвестування в кілька ПАММ-рахунків, якщо можна покласти всі гроші на один і отримати при цьому максимальну прибутковість?». Саме в цьому і полягає весь сенс диверсифікації. Незважаючи на зниження прибутковості по одному активу, прибутковість іншого в цей час росте, і ви в цілому знижуєте ризик для інвестиційного портфеля, залишаючи середню прибутковість вкладених заощаджень на колишньому рівні.

Але не варто інвестувати схожі за характеристиками ПАММ-рахунки, оскільки якщо вони одночасно покажуть зменшення прибутковості, ви не отримаєте планованого доходу або зовсім понесете збитки, чого допускати не варто. Тим, кому цікава дохідність активу – достатньо провести аналіз його історичних даних, приблизно розрахувавши середній прибуток за потрібний проміжок часу. Причому коротка історія або згладжена крива лінія прибутковості не повинна сприйматися вами як надійна інформація, адже в цьому випадку достовірно оцінити прибуток від активу не представляється можливим. Краще проводити аналіз і використовувати ті рахунки, які мають різну ступінь прибутковості і потенційної надійності.

Як висновок, диверсифікація ризиків – це важлива частина для кожної торгової системи, оскільки саме вона дозволяє отримати максимальну віддачу від інвестованих коштів та гарантувати постійний і стабільний джерело доходу з мінімальними ризиками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Admiral Markets
Опитування
В Контексті Finance.ua