Китай збільшив імпорт і експорт товарів


Китай збільшив імпорт і експорт товарів

Обсяг зовнішньої торгівлі в листопаді зріс на 2,9% в порівнянні з 2015 роком, склавши 349 мільярдів доларів.

Експорт та імпорт Китаю в листопаді несподівано продемонстрували позитивну динаміку, значно перевищивши очікування експертів, свідчать дані головного митного управління країни. Експорт в листопаді виріс на 0,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а імпорт – на 6,7%.

Обидва показники виявилися значно кращими за очікування експертів і попередній місяць. Аналітики прогнозували падіння експорту в листопаді на 5%, а імпорту на 1,9%.

 У жовтні китайський експорт скоротився на 7,3%, а імпорт впав на 1,4%. Позитивне сальдо торгового обороту в листопаді склало 44,6 мільярда доларів проти очікувань експертів в 46,9 мільярда доларів. У жовтні цей показник склав 49,6 мільярда доларів.

 Обсяг зовнішньої торгівлі в листопаді виріс на 2,9% в порівнянні з 2015 роком, склавши 349 мільярдів доларів.

При цьому за підсумками січня-листопада загальний обсяг зовнішньої торгівлі Китаю скоротився на 6,9% в порівнянні з минулим роком і склав 3,31 трильйона доларів. В кінці квітня Держрада Китаю оголосила, що вживе низку заходів для підтримки зовнішньої торгівлі, в тому числі розширення страхування експортних кредитів і збільшення повернення податків експортерам.

 За підсумками 2015 року загальний обсяг зовнішньої торгівлі Китаю склав 3,95 трильйона доларів, при цьому експорт знизився на 2,8% – до 2,27 трильйона, а імпорт на 14,1% – до 1,68 трильйона. Позитивне сальдо склало 594,5 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua