Призначено голову Нацагентства з повернення активів


Призначено голову Нацагентства з повернення активів

Кабінет Міністрів призначив Антона Янчука головою Національного агентства з розшуку і повернення отриманих від корупційних злочинів активів.

“7 грудня Кабмін одним розпорядженням звільнив Янчука з посади заступника міністра юстиції та іншим – призначив його головою Нацагентства”, – повідомив він.

32-річний Янчук був призначений Кабінетом Міністрів заступником міністра юстиції 21 січня 2015 року.

До цього (з 21 травня 2014 року) він обіймав посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції в Міністерстві юстиції.

У 2007 році Янчук закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Правознавство”, отримавши кваліфікацію “магістр права”.

У жовтні 2007 – вересні 2010 року – аспірант університету ім. Шевченка, має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

У 2005-2008 роках він працював юристом адвокатського об’єднання “Адвокатська фірма “Грамацький і партнери”, а у 2008-2013 роках – старшим юристом ТОВ “Адвокатська компанія “МЛГруп”.

У травні-червні 2014 року був помічником міністра юстиції.

Як повідомляли Українські Новини, Янчук задекларував 494 тис. гривень доходів і 153 тис. гривень готівкових коштів у 2015 році.

Генеральна прокуратура просить Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірити можливий конфлікт інтересів в діях Янчука на посаді заступника міністра юстиції.

Він заперечує конфлікт інтересів у своїй діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua