Повторний конкурс з продажу ОПЗ не відбудеться через відсутність заявок інвесторів


Повторний конкурс з продажу ОПЗ не відбудеться через відсутність заявок інвесторів

Конкурс мав відбутися 14 грудня з початковою ціною 5,16 млрд грн або близько 200 млн дол.

Повторний конкурс з продажу 99,6% акцій великого виробника хімічної продукції Одеського припортового заводу не відбудеться через відсутність заявок інвесторів, повідомила прес-служба Фонду державного майна України.

Конкурс мав відбутися 14 грудня з початковою ціною 5,16 млрд грн або близько 200 млн дол. «Заявки на участь у конкурсі від потенційних інвесторів не надійшли, хоча інтерес до підприємства виявляли близько 10 потенційних покупців.

Четверо інвесторів, більшість з яких іноземці, направили листа про намір придбати пакет акцій ОПЗ, підписали договори про конфіденційність з Фондом держмайна, готували пакет необхідних документів, але заяв для участі в конкурсі не подали», – зазначила прес-служба ФДМУ.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 19 жовтня затвердив умови повторної приватизації Одеського припортового заводу зі стартовою ціною пакета акцій 5,16 млрд грн (близько 200 млн дол.), яка мала відбудуться 14 грудня цього року.

При цьому затверджена стартова ціна в 2,6 раза нижча за ціну, встановлену раніше Кабміном для приватизації заводу в липні, яка також не відбулася через відсутність попиту з боку інвесторів. Раніше наміри взяти участь у конкурсі виявили українське нафтове підприємство «Укрнафтобуріння», кіпрська Glenshee Holdings, американський холдинг IBE Trade та інвесткомпанія з ОАЕ Amjad Investments.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua