"Антонов" запропонував Трампу свій літак для президентського авіапарку замість Boeing


"Антонов" запропонував Трампу свій літак для президентського авіапарку замість Boeing

Держпідприємство “Антонов”, єдиний в Україні розробник і виробник вантажних і пасажирських літаків, запропонував президентові США Дональду Трампу свій літак для президентського авіапарку замість лайнера Boeing Air Force One ( “Борт номер один” – ред.).

“Може краще розглянути літак “Антонов” якості “Борт номер один”?”, – Написали представники підприємства, коментуючи повідомлення Трампа про те, що він вирішив відмовитися від авіалайнера Boeing через його занадто високу вартість – 4 млрд дол.

 При цьому модель літака, який міг би зацікавити Трампа, в “Антонові” поки не уточнили. На початку 2015 року президент України Петро Порошенко вибрав своїм бортом №1 вітчизняний літак Ан-148.

 Як повідомлялося, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що за 2016 рік “Антонов” не випустив жодного літака. При цьому уточнювалося, що підприємство має тверді контракти на будівництво понад 50 літаків. У грудні “Антонов” запланував урочисте викочування нового транспортного літака Ан-132.

Держпідприємство “Антонов” – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. Серед найбільш відомих розробок підприємства – літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua