В Україні подорожчали будівельні роботи


В Україні подорожчали будівельні роботи

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-жовтні 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015 року зросли на 9,1%, повідомляє Державна служба статистики України.

 За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 15,8%. Найменше збільшилася вартість робіт в сфері будівництва транспортних споруд – на 6,1%.

При цьому вартість СМР в жовтні 2016 року в порівнянні з вереснем зросла на 1,2% (у вересні вартість по відношенню до серпня зросла на 1%).

Найбільше зростання цін на БМР в жовтні зафіксовано в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 1,7%. У Держстаті відзначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Як повідомлялося, за даними Держстату, ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні-вересні 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015 року зросли на 9,3%. У 2015 році ціни на БМР зросли на 27,1% в порівнянні з 2014 роком, а в 2014 році в порівнянні з 2013 роком – на 9,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua