Французи допоможуть Черкасам вирішити «сміттєві» проблеми


Французи допоможуть Черкасам вирішити «сміттєві» проблеми

Французька компанія «БЕТЕН Енженьєрі» за фінансової підтримки уряду Французької Республіки в рамках програми FASEP запускає перший пілотний проект в Україні з комплексної оптимізації системи утилізації та переробки відходів міста Черкаси, – повідомила сьогодні прес-служба підприємства.

Як уточнюється в повідомленні, ефективна система управління відходами різних типів, що відповідає європейським екологічним стандартам, буде максимально пристосована до економічних, соціальних, екологічних складових розвитку міста. Комплексний характер методології, використовуваної в проекті, а також можливість його реалізації за аналогією в інших містах України відображає його інноваційність і затребуваність в країні, – йдеться в тексті релізу.

У компанії підкреслюють, що листопад 2016 ознаменувався запуском проекту з розробки техніко-економічного обґрунтування, яке об’єднає весь ланцюг формування вартості відходів міста Черкаси.

«БЕТЕН Енженьєрі», маючи 25-річний досвід надання повного спектру інжинірингових та консультаційних послуг на ринку України, країн Східної Європи і СНД, починає у співпраці зі структурним відділенням компанії UMWELT, «Черкаською службою Чистоти» і низкою спеціалізованих французьких компаній проведення морфологічного аналізу для виявлення особливостей структури відходів в залежності від типу господарської діяльності.

Аналіз даних структури відходів, логістичної системи вивозу сміття, існуючої структури переробки вторсировини і планів міста на майбутній період дозволять визначити потреби в сфері управління відходами на перспективу», – сказано в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua