Парламенту пропонують спростити отримання дозволу на арешт депутатів


Парламенту пропонують спростити отримання дозволу на арешт депутатів

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій на погоджувальній раді парламенту закликав фракції розглянути законопроекти, які покликані спростити отримання дозволу на арешт або взяття під варту народних депутатів.

“Минулого тижня надійшли документи з Генеральної прокуратури у справі народного депутата Вадима Новинського. Я ще раз закликаю регламентний комітет якнайшвидше прийняти рішення, щоб ми могли якомога швидше на цьому тижні поставити на порядок денний і розглянути питання про зняття недоторканності з народного депутата”, – сказав він.

Парубій додав, що відповідні проекти законів підготував апарат Верховної Ради і фракція “Самопоміч.

“Прошу всіх глав фракцій розглянути ці законопроекти, щоб ми змогли спростити цю процедуру, яка займає багато часу, і дуже часто через цю бюрократичну перепону занадто багато часу проходить від подання генерального прокурора до рішення Верховної Ради”, – підкреслив голова парламенту. За словами Парубія, він сподівається, що голови фракцій зможуть висловити свої пропозиції з цього приводу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Парламенту пропонують спростити отримання дозволу на арешт депутатів» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua