Гройсман назвав чутки про нездатність Києва провести "Євробачення-2017" спробою дискредитації України


Гройсман назвав чутки про нездатність Києва провести "Євробачення-2017" спробою дискредитації України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що український уряд не допустить жодних зривів проведення пісенного конкурсу “Євробачення” у 2017 році.

“Чергова спроба дискредитації України у світі – тепер через нібито нездатність провести “Євробачення”. Шкода, що деякі наші ЗМІ поширюють такі пропагандистські “качки”. Спасибі Руслані Лижичко за гідну відповідь. Наше завдання – не допустити жодних зривів”, – написав В.Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він нагадав, що для успішного проведення конкурсу Верховна Рада України і Кабінет Міністрів прийняли “безпрецедентні закони і рішення, які спрощують процедури з підготовки” конкурсу. “Нічого подібного, наприклад, у 2005 році не було”, – зазначив прем’єр.

Як повідомлялося, німецький журнал “Більд” повідомив, що оргкомітет конкурсу не виключає, що захід може бути перенесено до Москви у зв’язку з проблемами в Україні з його підготовкою.

Водночас 4 грудня організатор музичного конкурсу “Євробачення” – Європейська мовна спілка (ЄМС) спростував інформацію про можливе перенесення музичного конкурсу з Києва до Москви.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Гройсман назвав чутки про нездатність Києва провести "Євробачення-2017" спробою дискредитації України» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua