Трамп обрушився з критикою на Китай


Трамп обрушився з критикою на Китай

Обраний президент США піддав критиці Пекін за знецінення юаня і демонстрацію військової сили в Південно-Китайському морі.

 “Чи запитував нас Китай, коли знецінював свою валюту (ускладнюючи для наших компаній конкурентну боротьбу), обкладав високими податками нашу продукцію, що поставляється в їхню країну (США не оподатковує їх податками) чи вибудовував потужний військовий комплекс посеред Південно-Китайського моря? Я так не думаю”, – написав Трамп в своєму Twitter.

Він не уточнив, чим викликані такі заяви. Раніше Пекін висловив офіційний протест у зв’язку з телефонною розмовою між Трампом і лідером Тайваню Цай Інвень. Трамп таким чином порушив обмеження на прямі дипломатичні контакти. Міністр закордонних справ країни Ван І назвав розмову “дитячим прийомом Тайваню”. Прес-секретар Ради національної безпеки США Нед Прайс заявив, що політика Вашингтона щодо Китаю залишилася незмінною.

З 1979 року в США діє закон про відносини з Тайванем. Він дозволяє співробітництво в сфері економіки, але не передбачає дипломатичних відносин між США і Тайванем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua