Дніпропетровщина першою в Україні прийняла бюджет-2017, - Резніченко


Дніпропетровщина першою в Україні прийняла бюджет-2017, - Резніченко

Голова Дніпропетровської ОДА Резніченко зазначив, що 2017-й стане роком розвитку регіону, акцент робиться на будівництві нових об’єктів та повної реконструкції існуючих, в області планують будувати і ремонтувати дитячі садки, школи, лікарні, водоводи, житлові будинки.

Дніпропетровська область першою в країні прийняла бюджет на 2017 рік. Команда ОДА близько шести місяців працювала над проектом обласного бюджету 2017. Сьогодні депутати його прийняли, “за” проголосували 100 зі 102 депутатів, присутніх в залі.

Відзначається, що планується повна реконструкція 12 шкіл і 8 дитячих садків, 4 дитсадки – побудують “з нуля”. ОДА планує завершити будівництво житлових будинків у Васильківському, Петропавлівському, Царичанському та Юр’ївському районах, в Дніпровському районі – почнуть будувати новий будинок і планують цього року його здати.

По всій області побудують та реконструюють 12 водоводів і каналізаційних систем. Водою забезпечать 24 тисячі людей. У 2017-му планують капітально відремонтувати рекордну кількість доріг – покриття оновлять більш ніж на 200 вулицях.

В 1,5 рази більше коштів, ніж цьогоріч, у бюджеті передбачено на природоохоронні заходи – очищення річок, захист населених пунктів від підтоплень, зменшення викидів в атмосферу.

“Бюджетний кодекс України дає регіонам можливість самостійно формувати і приймати бюджет. Другий рік поспіль Дніпропетровщина користується цим правом і приймає головний кошторис області першою в країні. Наша позиція: не відкладати затвердження бюджету на потім через політичні чвари, а займатися реальними справами. Вже з 1 січня область почне реалізацію важливих інфраструктурних проектів. Будемо будувати ще більше. Практично все – за новими проектами, тому всі об’єкти будуть сучасними” – зазначив керівник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua