В Японії створять зони без обмежень для безпілотників


В Японії створять зони без обмежень для безпілотників

Зони для безпілотників, на яких не буде ніяких обмежень для робомобілів, запропонували створити в Японії. Планується, що вони мають залучити інвестиції регіонального бізнесу в цю сферу.

Ліберально-демократична партія Японії запропонувала ввести на дорогах зони без обмежень для безпілотників. Політики розраховують, що такі заходи будуть стимулювати регіональний бізнес на інвестиції в цю сферу в розмірі 1 трлн ієн ($ 8,75 млрд) протягом трьох років, пише Asian Review.

Такі зони передбачають в тому числі і використання безпілотників для надання допомоги літнім людям, які мешкають у віддалених районах. Передбачається, що фінансування цієї пропозиції буде закладено в бюджет 2017 року.

Кількість безпілотників у світі збільшується — до 2025 року їх виробництво досягне 14,5 млн на рік. Але нормативно-правова база ще не готова, і багато країн приходять до того, що виділені смуги для них — на даний момент оптимальне рішення. Приміром, так вирішила вчинити влада з шосе Сіеттл—Ванкувер. Передбачається, що в подальшому на таких трасах можна буде їздити тільки робомобілям.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua