Імміграція до Британії досягла рекордного рівня


Імміграція до Британії досягла рекордного рівня

Кількість іммігрантів, які в’їхали на територію Сполученого Королівства з червня 2015 по червень 2016 року, склала 650 тисяч, йдеться в звіті Бюро національної статистики Британії. Цей показник став рекордним.

Кількість громадян Євросоюзу, що переїхали до Британії, теж побила рекорд – 284 тисячі.

Дослідження в основному охоплює період, що передував референдуму про вихід Британії з ЄС, і не відображає змін динаміки, які, можливо, відбулися після референдуму.

Вперше список країн, звідки приїжджає найбільше мігрантів, очолила Румунія. Цього року в Британії влаштувалися 54 тисячі вихідців з цієї країни.

Міністр з імміграції Міністерства закордонних справ Британії Роберт Гудвіл заявив, що уряд вживатиме заходів, щоб знизити кількість тих, хто в’їжджає в країну.

За його словами, уряд ставить собі за мету знизити нетто-міграцію до десятків тисяч.

“Тому зниження кількості мігрантів, що в’їжджають до Британії, буде пріоритетом в наших переговорах щодо виходу з ЄС”, – заявив він.

В ході референдуму в червні 2016 року більшість жителів Британії (51,9%) висловилися за вихід країни зі складу Євросоюзу.

У листопаді Високий суд Великобританії ухвалив, що без схвалення парламенту уряд не може оголосити про введення в дію статті 50 Лісабонського договору, яка запускає процедуру виходу з Євросоюзу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua