Україна піднялася на 15-е місце в Глобальному індексі мілітаризації


Україна піднялася на 15-е місце в Глобальному індексі мілітаризації

Протягом 2016 року Україна піднялася з 23-го на 15-е місце в Глобальному індексі мілітаризації. Про це повідомляє Боннський Міжнародний центр конверсії.

Зазначається, що протягом нинішнього року особливо високими темпами продовжувалася мілітаризація Східної Європи.

“Внаслідок анексії Криму Росією і тривалого конфлікту у Східній Європі ситуація з безпекою в Європі змінилася”, – йдеться у звіті. Згідно з даними німецьких джерел, цього року Україна піднялася на 15-е місце, а Росія займає 5-е місце.

Також у першій десятці рейтингу ще 4 європейські країни: Азербайджан, Вірменія, Греція та Кіпр. При цьому Німеччина знаходиться на 100 місці. Найбільш мілітаризованою світовою державою залишається Ізраїль.

Це пояснюється високим відсотком військовослужбовців серед населення цієї країни. Більше всіх на військові потреби витрачають США, хоча в рейтингу вони перебувають лише на 31-му місці. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ реанімує радянські і будує нові військові об’єкти в анексованому Криму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна піднялася на 15-е місце в Глобальному індексі мілітаризації» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua