1023
Посли ЄС можуть схвалити механізм припинення безвізового режиму 7 грудня
— Казна та Політика
Відзначається, що посли ЄС зустрінуться 7 грудня, під час чого зможуть узгодити дане питання. Посли ЄС можуть схвалити механізм припинення дії безвізового режиму для України та Грузії 7 грудня.
Про це на своїй сторінці в Twitter написав брюссельський кореспондент “Радіо Cвобода” Рікард Йозвяк.
“Думаю, що на наступному тижні може бути угода про механізм припинення. Посли ЄС зустрінуться 7 грудня і новий тріалог може бути в той самий день”, – написав він.
Крім того, він зазначив, що на Францію “тиснуть” з метою, щоб та погодилася на угоду щодо механізму призупинення, перш ніж відбудеться саміт ЄС 15-16 грудня. Нагадаємо, Європейський парламент має намір розглянути безвізовий механізм в січні 2017 року.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Ірландія виділяє Україні 25 мільйонів євро на підтримку енергетичної інфраструктури
Грошове забезпечення військових перевірять: про що йдеться
У ЄС назвали терміни, коли Україна отримає перші гроші з кредиту на €90 мільярдів
На перший етап програми «СвітлоДім» виділили 800 млн грн: де подати заявку
Великі платники податків перерахували до бюджету майже половину всіх надходжень
В Україні зростає кількість заброньованих. У Мінекономіки пояснили, як це впливає на економіку
