Рекорд аеропорту "Борисполь" у листопаді


Рекорд аеропорту "Борисполь" у листопаді

У листопаді 2016 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» зафіксував новий рекордний показник росту пасажиропотоку. У порівнянні з листопадом 2015 року кількість обслугованих пасажирів зросла на 30% та перевищила 660 тис. чоловік.

Слід взяти до уваги, що на показник зростання пасажиропотоку у листопаді поточного року негативно вплинув страйк персоналу та відміна значного числа рейсів авіакомпанії Lufthansa – одного з провідних іноземних партнерів аеропорту «Бориспіль». «Якби не форс мажор з авіакомпанією Lufthansa, наші показники зростання пасажиропотоку були б ще вищими», – зазначив керівник «Борисполя» Євгеній Дихне.

Усього за 11 місяців 2016 року аеропорт обслужив 7,924 млн пасажирів, що на 17% вище показників минулого року та на 24% вище показників 2014 року. При цьому, кількість трансферних пасажирів за 11 місяців зросла по відношенню до попереднього року на 50% та склала 2,112 млн чоловік. Ключовими факторами, що позитивно впливають на динаміку показників «Борисполя», залишаються успішна реалізація хабової стратегії та активний розвиток базової авіакомпанії МАУ.

Нагадаємо, що за 9 місяців 2016 року прибуток аеропорту «Бориспіль» до оподаткування збільшився у 2,7 разів та склав 1,26 млрд гривень. За даними Державної фінансової служби, аеропорт увійшов у перелік найбільших платників податків країни.

Так, якщо у 2015 році аеропорт подвоїв суми відрахувань до бюджету, то з початку 2016 року ці суми було збільшено ще у 4 рази до минулого року та у 7 разів до позаминулого. Загальна сума нарахувань ДП МА «Бориспіль» у бюджет за 11 місяців 2016 року склала 1,48 мільярди гривень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua