Борг українців за комуналку становить майже 17 млрд грн


Борг українців за комуналку становить майже 17 млрд грн

Середня сума на один особовий рахунок в жовтні склала 851,2 грн.

У жовтні 2016 населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 3,6 млрд грн (56,9% нарахованих за цей період сум), за електроенергію – 1,8 млрд (86,6% нарахованих за цей період сум), – повідомляє в своєму експрес-випуску Державна служба статистики.

На кінець жовтня 2016 року заборгованість населення з оплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 6,1 млрд грн, за газопостачання – 3,0 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 2,5 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 1,7 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,4 млрд грн, за електроенергію – 3,2 млрд грн. Загальна сума боргу становить 16,9 млрд грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт•год), на одного власника особового рахунку в жовтні цього року становили 851,2 грн.

У січні-жовтні 2016р. з населенням було укладено 30,7 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 140,2 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 83,2 млн грн.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Гройсман заявив, що нарахування за надання послуг з теплопостачання житлових будинків без лічильників будуть проводитися на основі нарахувань, зроблених в будинках, де такі лічильники встановлені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Борг українців за комуналку становить майже 17 млрд грн» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua