В Україні з сьогоднішнього дня підвищуються зарплати бюджетникам


В Україні з сьогоднішнього дня підвищуються зарплати бюджетникам

В Україні з 1 грудня підвищуються посадові оклади для працівників бюджетної сфери в середньому на 12,7%.

Згідно з постановою Кабінету міністрів №840, зокрема, посадовий оклад працівника першого тарифного розряду зросте на 150 грн – до 1335 грн.

Як раніше заявляв прем’єр-міністр Володимир Гройсман, зарплати вчителів мають зрости на 260-450 грн, медичних працівників – в середньому на 246-363 грн в залежності від посади та кваліфікації. Нагадаємо, з сьогоднішнього дня також підвищується мінімальна зарплата і прожитковий мінімум на 10,1% – до 1600 грн. – згідно із законом про держбюджет на 2016 рік. Таким чином, з урахуванням податків, мінімальний заробіток для українця складе 1444 гривні.

Також підвищується мінімальна пенсія – на 117 грн, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність осіб до 1247 грн проти нинішнього рівня в 1130 грн.

Як повідомлялося, в проекті державного бюджету на 2017 рік Кабмін закладає подальше зростання зарплат. Зокрема, показник мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року передбачається збільшити вдвічі – до 3200 грн. Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляв, що разом з підвищенням мінімальної зарплати уряд має намір підняти з 1 січня також оклади бюджетних працівників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні з сьогоднішнього дня підвищуються зарплати бюджетникам» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua