Facebook помилково видалив пости Цукерберга


Facebook помилково видалив пости Цукерберга

Акаунт Цукерберга не зламаний, і він сам пише свої повідомлення, наголошують в компанії.

Кілька постів керівника Facebook Марка Цукерберга 29 листопада зникли з його акаунта через технічну помилку, пише The International Business Times.

Близько десяти зниклих постів Цукерберга стосувалися, зокрема, теми виборів і збільшення кількості фейкових новин у Facebook.

Записи були потім відновлені, представник компанії розповів, що все сталося випадково. “Це сталося через помилку в одній з наших систем, повідомлення зараз відновлені. Акаунт Марка не зламаний, і він сам пише свої повідомлення”, – сказав представник соціальної мережі.

Як уточнюється, тимчасово зник один з постів Цукерберга від 12 листопада, де він відреагував на вибори у США і на повідомлення про роль Facebook у поширенні вигаданих новин і теорій змови.

В іншому зниклому пості, від 19 листопада, було якраз викладено план боротьби з вигаданими новинами. Він включав в себе такі заходи, як поліпшення систем виявлення та верифікації даних.

Раніше Twitter одного із засновників мікроблога і керівника компанії Джека Дорсі був тимчасово заблокований ввечері 22 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua