Китайська компанія хоче відкрити в Україні аграрну біржу


Китайська компанія хоче відкрити в Україні аграрну біржу

Міжнародна товарна біржа JICE зацікавлена у відкритті сільськогосподарської товарної біржі в Україні.

Про це йшлося під час робочої зустрічі президента Української аграрної конфедерації Леоніда Козаченка з топ-менеджерами Міжнародної товарній біржі Цзіліня (JICE).

За словами керівників JICE, ідея полягає в тому, щоб створити в Україні біржу, де продавати свою продукцію і хеджувати цінові ризики могли б не тільки великі компанії, а й середні фермери.

Таким чином, сільгоспвиробники могли б укладати контракти за вигіднішою ціною.

“Пропозиція JICE цікава, оскільки в Україні зараз мають можливість продавати свою продукцію на міжнародних біржах тільки великі компанії з обсягами виробництва більш ніж 50 млн дол. на рік. Середні ж компанії з обсягами, наприклад, в 1 млн дол. на рік такої можливості не мають. Саме тому подібна товарна біржа могла б стати корисною українським фермерам”, – говорить Козаченко.

Проблема середніх компаній в тому, що вони не мають досвідчених фахівців для підписання ф’ючерсних контрактів на міжнародних біржах, також не можуть самостійно формувати великі експортні партії, підкреслив президент УАК.

“Ми домовилися з представниками JICE обмінятися докладною інформацією про те, як вони бачать реалізацію подібного проекту в Україні”, – зазначає Козаченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua