"Укргідроенерго" підписало з "Турбоатомом" контракт на реконструкцію Канівської ГЕС


"Укргідроенерго" підписало з "Турбоатомом" контракт на реконструкцію Канівської ГЕС

ПАТ “Укргідроенерго” 21 листопада підписало з ПАТ “Турбоатом” контракт на реконструкцію Канівської ГЕС загальною вартістю 1 млрд 716,918 млн грн.

Згідно з повідомленням на сайті УГЕ, “Турбоатом” відібраний підрядником реконструкції Канівської ГЕС шляхом проведення міжнародних двоступеневих конкурсних торгів за погодженням з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках реалізації проекту “Реабілітація гідроелектростанцій”, розрахованого на 2011-2021 рр.

Контракт передбачає реконструкцію двох блоків Канівської ГЕС в складі семи турбін, семи генераторів, восьми допоміжних систем гідроагрегатів.

В УГЕ відзначають, що все обладнання, яке буде оновлюватися в рамках даного контракту, спроектовано і вироблено в Україні.

Канівська ГЕС, в складі введених в експлуатацію в 1972-75 роках 24-х гідроагрегатів сумарною встановленою потужністю 444 МВт (528 МВт після реконструкції), щорічно може виробляти близько 0,8 млрд кВт-год електроенергії.

“Укргідроенерго” експлуатує всі великі гідроелектростанції, розташовані на українських ділянках Дніпра та Дністра. Сумарна встановлена електрична потужність гідроелектростанцій генкомпанії становить 5007,6 МВт. 100% акцій АТ належить державі.

“Турбоатом” – єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій. Географія постачань підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки. 75,2% акцій АТ належить державі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua