Єврооблігації одного з банків різко впали в ціні, - експерт


Єврооблігації одного з банків різко впали в ціні, - експерт

Єврооблігації “ПриватБанку”, вартість яких тривалий час перебувала на позначці 80% від номіналу, різко впали в ціні.

Тепер купівля облігацій котирується на позначці 50% від номіналу, а продаж – все ще на 80%.

“Хтось різко опустив ціну покупки. Чи хоче він щось купити, чи щось знає – невідомо, але середня вартість облігацій в результаті різко знизилася. Так, це можна назвати різким обвалом. Але з іншого боку, поки за ним не було потоку угод. Втім, їх і раніше не було, та ціна, яка трималася раніше, не була адекватною для цих паперів”, – прокоментував Сергій Фурса, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital.

Експерт зазначає, що вартість до 80% від номіналу була завищеною як для такого банку, і фактично папери не торгувалися, а їх ліквідність була низькою – їх обсяг дуже малий, і вони розподілені серед досить вузького кола власників. На думку експерта, різке падіння ціни купівлі облігацій може бути пов’язане з наростаючими чутками про неминучу націоналізацію банку.

За його словами, “питання Привату” – це топ-тема на переговорах зі всіма без винятку інвесторами, які приїжджають в Україну. “З іншого боку, ми всі пам’ятаємо, що нещодавно аналогічна ситуація відбувалася з єврооблігаціями “Авангарду”. Тоді як раз хтось таким чином намагався їх дешево купити.

“Ми не можемо виключати, що і нинішнє падіння вартості єврооблігацій “ПриватБанку” пов’язане з бажанням когось купити ці папери дешевше. Незрозуміло інше – навіщо вони йому?” – резюмував експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua