В Україні збільшилась кількість прибуткових підприємств


В Україні збільшилась кількість прибуткових підприємств

Великі та середні підприємства України, за попередніми даними, в січні-вересні поточного року отримали близько 82 млрд грн прибутку до оподаткування, в той час як за аналогічний період минулого року результат був збитковим і становив 183,9 млрд грн.

Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, у січні-вересні порівняно з аналогічним періодом минулого року фінансовий результат прибуткових підприємств України зріс на 16% – до 270,5 млрд грн, в той час як фінансовий результат збиткових підприємств знизився на 54,8%, до мінус 188,5 млрд грн.

Також повідомляється, що кількість збиткових підприємств в Україні відносно загальної їх кількості за підсумками півріччя знизилася на 7 процентних пунктів – до 32,8%.

Згідно з повідомленням, дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Великі та середні підприємства України, без врахування бюджетних установ, за попередніми даними, за 2015 рік отримали 230,6 млрд грн збитку до оподаткування, що в 1,7 рази менше уточнених даних по збитку до оподаткування за попередній рік на рівні 389,1 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua