0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки обійдеться корпоратив у ресторані


Скільки обійдеться корпоратив у ресторані

Ціни на корпоративи в ресторанах цього року зросли на 20-25%. У середньому місце в обласному центрі обійдеться в 450-500 гривень без спиртного. Найдорожче святкувати Новий рік у столиці. За вечір тут доведеться віддати 600 гривень. Про це Gazeta.ua розповів бізнес – консультант Андрій Степановський.

“Українці перестали ходити в ресторани. Підняття цін зумовлене ще і тим, що установи хочуть заробити на новорічних корпоративах. В ціну часто включають і професійну програму, і якісь заохочувальні подарунки, – розповідає експерт. – В основному всі місця вже розписані. Щоб заощадити, компанії часто влаштовують корпоративи на початку грудня. Це дешевше”.

Найдорожче коштуватиме новорічна ніч. За бенкет з програмою потрібно заплатити від 1200 до 4 тис. грн. Новорічне меню при цьому залишиться приблизно таким же “стандартним”, як і раніше, одна-дві закуски, салат, гаряче, сік або пляшка шампанського/горілки на столик.

“Першими розбирають пристойні заклади харчування за помірними цінами. Зараз у столиці вже зроблено 60% закладів за помірною ціною, – додав Степановський. – В останню чергу бронюють дорогі і дуже дешеві “забігайлівки”. Зазвичай бронювання столиків завершується до 10 грудня”.

У середньому корпоратив для кожного офісного працівника обійдеться в 1500 гривень.

“Ми замовили столик в ресторані за 450 гривень, – розповідає перукарка Олеся з Києва. – Крім того, ще потрібно купити сукню, заплатити за таксі, алкоголь, мінімальну зачіску. Ми порахували, що корпоратив кожному з нас обійдеться в 1500 гривень”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua