MoneyGram вдвічі підвищує тарифи на грошові перекази в РФ


MoneyGram вдвічі підвищує тарифи на грошові перекази в РФ

Для українців подорожчають миттєві грошові перекази в Росію. Американська платіжна система MoneyGram з 23 листопада піднімає вдвічі тарифи для перерахувань в доларах і євро з України в РФ.

Лист з новими тарифами, розісланий українським банкам-партнерам, опинився в розпорядженні UBR.ua. Лист підписано менеджером з розвитку бізнесу MoneyGram в Україні, Грузії та Молдові Олександром Гаркушею.

Відзавтра за переказ до $125 з людини будуть вже брати $2,5, а понад цю суму – 2% перерахування. Аналогічні норми застосують і для євровалюти.

У листі окремо підкреслюється, що перегляд тарифів торкнувся виключно російського напрямку, і жодного іншого.

Ще сьогодні в MoneyGram відштовхуються при тарифікації від іншої суми – $250: до переказів менше цієї суми застосовується комісія в $2,5, а понад – 1%.

Нагадаємо, що після посилення антиросійських санкцій, Нацбанк з 19 жовтня 2016 р. заборонив в Україні роботу російських платіжних систем: “Золота Корона”, “Юністрім”, “Колібрі”, “Лідер”, Anelik. Вони тримали найнижчі тарифи на переказ в РФ і назад (за миттєвими грошовими переказами – без відкриття рахунку) – 0,5-1% суми, і змушували конкурентів працювати за невисокими цінниками.

На поточний момент на ринку миттєвих грошових переказів (без відкриття рахунку) залишилося тільки дві великі міжнародні платіжні системи – MoneyGram та Western Union. Остання поки не заявляла про перегляд тарифів і тримає свої розцінки в рамках 0,5-2% суми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua