"Авіалінії Антонова" відкривають в Британії нове представництво


"Авіалінії Антонова" відкривають в Британії нове представництво

Українська авіакомпанія “Авіалінії Антонова”, один з провідних світових операторів важкого транспортного Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн, відкриває з 1 січня 2017 року Великобританії нове представництво – компанію Dreamlifts Ltd.

Про це повідомила прес-служба ДП “Антонов”.

Як повідомляється, Dreamlifts Ltd. представлятиме “Авіалінії Антонова” в Сполученому Королівстві замість створеної для просування послуг з перевезення вантажів літаками Ан-124-100 спільно з російською авіакомпанією “Волга-Днєпр” у 2006 році Ruslan International (RI), що припиняє свою діяльність 31 грудня 2016 року.

“Відтепер представляти “Авіалінії Антонова” в Сполученому Королівстві буде команда Dreamlifts Ltd, що складається з групи авторитетних фахівців, яка буде надавати послуги в галузі перевезень великогабаритних і надважких вантажів”, – наголошується в повідомленні.

При цьому в ДП “Антонов” також зазначають плідну 10-річну діяльність RI на світовому ринку авіаперевезень великогабаритних і надважких вантажів і висловлюють “Волга-Днєпр” подяку за тривалу взаємодію на світовому ринку.

“ДП “Антонов” і надалі буде дотримуватися традицій плідної взаємодії з замовниками, які розвивалися протягом 10 років у світовій логістичної системи на основі максимально персоніфікованого підходу до побажань кожного клієнта”, – підкреслюють в ДП.

“Діяльність “Авіаліній Антонова” підтримується можливостями ДП “Антонов” в галузі розробки і надання рішень для реалізації найбільш складних логістичних проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua