Суд Данії визнав нелегальним відомого перевізника


Суд Данії визнав нелегальним відомого перевізника

Східний високий суд Данії ухвалив рішення, що сервіс таксі Uber є нелегальним. Рішення суду залишило в силі попереднє рішення міського суду Копенгагена, який також визнав нелегальною роботу популярного сервісу.

Суд постановив, що основним мотивом роботи водіїв є отримання прибутку, а це означає, що Uber не підпадає під визначення сервісу спільних поїздок, а більше схожий на нелегальне таксі.

Шість водіїв Uber були визнані винними міським судом Копенгагена в липні, а в п’ятницю вища інстанція залишила вирок у силі.

Рішення високого суду тепер відкриває шлях для прокуратури Копенгагена, щоб порушити справу проти американської компанії.

“Uber був звинувачений у співучасті у порушеннях водіїв. Тепер нам потрібно подивитися, чи є підстави для притягнення до відповідальності компанії. Я думаю, що ми можемо. Тепер у нас є слово високого суду про те, що система Uber суперечить датським законам про таксі”, – сказав прокурор.

Нагадаємо, у Швеції вже близько 60 особам пред’явлено звинувачення за нелегальну роботу в таксі після того, як вони працювали на сервіс UberPOP.

У Фінляндії поліція Гельсінкі вирішила заявляти на всіх водіїв таксі Uber.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua