НКЦПФР просить торговців "стучати" на маніпуляторів


НКЦПФР просить торговців "стучати" на маніпуляторів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж.

Зміни, що вносяться до «Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами», зобов’язують торговців інформувати комісію про операції з цінними паперами, за якими у них виникає підозра маніпулювання цінами на фондовому ринку, або укладання “підозрілого” договору клієнтом і/або контрагентом, в складі нерегулярних даних.

Регулятор відзначає, що цим проектом пропонується для віднесення договору до «підозрілого» встановити відхилення ціни лістингових цінних паперів і цінних паперів, що використовуються для розрахунку біржового фондового індексу, від останнього розрахованого біржового курсу на 20% і більше (в чинній редакції – «на 30% и більше”).

Проектом уніфіковані деякі зміни, які останнім часом вносилися в інші нормативно-правові акти у сфері регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua