0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Vodafone збільшив дохід за рахунок 3G


Vodafone збільшив дохід за рахунок 3G

Виручка оператора за липень-вересень зросла двозначними темпами, а споживання мобільної передачі даних – більше ніж у півтори рази.

Vodafone Україна в третьому кварталі 2016 року збільшив дохід на 11,2% порівняно з подібним показником минулого року – до 2,86 млрд грн. Про це сьогодні повідомила генеральний директор компанії Ольга Устинова.

За її словами, досягнути таких результатів оператору вдалося завдяки рекордним інвестиціям у розвиток інфраструктури третього покоління. За останні сім кварталів компанія витратила 6,011 млрд грн на розгортання 3G. Кількість користувачів мобільного інтернету зросла до 9,1 млн, з них 7,2 млн постійно підключалися до нової високошвидкісної мережі.

Мобільний дата-трафік за звітний період зріс на 163%, а доходи в цьому сегменті – на 76%. За липень-вересень цього року в структурі доходів Vodafone високошвидкісний інтернет зайняв частку 20%. У третьому кварталі 2015 року цей показник становив 13%.

Vodafone оголосив з завтрашнього дня про збільшення кількості включених в пакети обсягів хвилин удвічі. Після їх вичерпання абонентський тариф становитиме 25 коп./хв., в тому числі й при дзвінках на стаціонарні українські номери (раніше – 50 коп./хв). Оператор це нововведення запровадив як акційне, але в подальшому не виключає, що може залишити його на постійній основі. Компанія заявила, що таким чином вона підготувалася до зниження ставки інтерконекту з 1 січня 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування