МТСБУ почало виплати замість двох страховиків


МТСБУ почало виплати замість двох страховиків

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) розпочинає реалізацію регламентних виплат за зобов’язаннями ЗАТ “Українська екологічна страхова компанія” (УЕСК) і ТДВ “СК “Райп” за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Як повідомляє прес-служба бюро, Господарський суд Києва 17 жовтня затвердив звіти ліквідаторів і ліквідаційні баланси обох компаній.

МТСБУ починає прийом заяв потерпілих на отримання виплат за рахунок фонду захисту потерпілих МТСБУ і зазначає, що граничного терміну подачі заяви на отримання відшкодування не передбачено.

При цьому МТСБУ звертає увагу на таку особливість порядку отримання відшкодування за договорами СК “УЕСК”. Оскільки провадження у справі про банкрутство “УЕСК” розпочато 19 січня 2013 року, право отримання відшкодування за рахунок МТСБУ мають лише постраждалі, зобов’язання яких включені до реєстру кредиторів у справі про банкрутство.

Регламентні виплати за зобов’язаннями ТДВ “СК “Райп” будуть здійснюватися незалежно від факту включення таких вимог до реєстру кредиторів такого боржника, оскільки провадження у справі про банкрутство ТДВ СК “Райп” розпочате після 19 січня 2013.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua