ДФС ліквідувала центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 50 млн гривень в Києві


ДФС ліквідувала центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 50 млн гривень в Києві

Державна фіскальна служба ліквідувала центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 50 млн гривень в Києві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фіскальної служби.

Згідно з повідомленням, зазначений центр надавав підприємствам реального сектора економіки столиці послуги мінімізації митних платежів при імпорті товарів за заниженими цінами, використовуючи підконтрольних суб’єктів підприємницької діяльності (в тому числі підприємства-нерезиденти).

В ході розслідування правоохоронці встановили особи організатора, бухгалтера, співорганізатора-кур’єра і митного брокера, які, використовуючи реквізити та розрахункові рахунки підконтрольних підприємств, протягом 2015-2016 років ввозили з Туреччини, країн ЄС та Китаю товари за цінами, нижчими за ринкові.

При цьому ввезення товарів оформлялося шляхом укладення непрямих контрактів з нерезидентами, один з яких зареєстрований в Панамі, інший – в Польщі.

Надалі через підконтрольні підприємства проводилася фіктивна реалізація імпортованих товарно-матеріальних цінностей і забезпечувалося надходження безготівкових коштів на рахунки для придбання валюти і проведення зовнішньоекономічних операцій.

Загальний обсяг імпортних операцій за 2015-2016 роки склав більше ніж 50 млн гривень.
За результатами обшуків в офісних приміщеннях, були вилучені 24,8 тис. доларів і 27,9 тис. гривень готівки, 5 системних блоків, 4 ноутбуки, 4 телефони, 2 печатки суб’єктів підприємницької діяльності нерезидентів, флеш-накопичувачі і бухгалтерська документація.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування