Названо найвигідніші робочі місця в Україні


Названо найвигідніші робочі місця в Україні

Аналітики сайту rabota.ua озвучили топ-5 найбільш затребуваних вакансій листопада. Перше місце в цьому списку посіла юридична вакансія – корпоративний юрист від HR BP Recruiting (остання відбирає претендентів для великої міжнародної компанії).

Раніше в подібних рейтингах юристів не було, тож вал резюме виявився для рекрутерів несподіваним, але одночасно і передбачуваним, оскільки сьогодні знайти роботу юристам непросто.

Солідна посада від серйозної компанії і заробітна плата 18 тис. грн дозволила вакансії збирати по 86 відгуків на день.

На другому місці опинилася посада персонального водія керівника від компанії “Українські вертольоти”.

Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування, але вимагає від кандидата наявність досвіду безаварійного водіння на автомобілях представницького класу від 7 років, знання бізнес-етикету і готовність до ненормованого робочого дня. Вакансією цікавилося по 62 кандидати щодня.

Третє місце рейтингу займає вакансія для всіх, проста і невигадлива – оператор з розміщення оголошень від компанії “Україна Позик!” Зарплата – всього 3 тис. грн. на місяць.

Втім, 58 кандидатів щодня заявляли про свою готовність за таку скромну винагороду розміщувати рекламу на інтернет-дошках оголошень, форумах і в соцмережах. Привернула їх, очевидно, можливість роботи на дому за вільним графіком і щоденні виплати, припускають в rabota.ua.

На четвертому місці в топовому списку – посада керівника адміністративного відділу від Web Sun Group. Перспектива працювати в ІТ-компанії, нехай навіть і не програмістом, привертала 49 кандидатів щодня.

Шукачів спокусили комфортний сучасний офіс в БЦ “Гулівер”, висока ставка плюс бонуси і участь в цікавих проектах.

Замикає рейтинг посада фінансового директора (роботодавець не називається).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua