Найбільший світовий оператор готовий зайти в український порт


Найбільший світовий оператор готовий зайти в український порт

Міністерство інфраструктури проводить переговори зі світовим оператором Hutchison Ports, який готовий зайти в один з найбільших портів України.

Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, спільно з міністерством економічного розвитку готується законопроект про концесію, який має стати універсальним законом для всіх видів галузі.

“Ми готуємо техніко-економічне обґрунтування для модельних портів, які ми обрали. Щоб ми з інвесторами говорили мовою фактів, цифр, документів, а не просто деклараціями або гаслами. Розпочата робота в морському порту “Ольвія”, “Херсон”. Я сподіваюся, що ми зможемо перейти до інших портів. Паралельно ми працюємо з інвесторами”, – зазначив міністр.
За словами міністра, в Україні високі технічні, сучасні робочі місця здатні створити лише топові світові компанії.

“З цією метою ми проводимо переговори зі світовим оператором Hutchison Ports, який готовий заходити в один з найбільших портів України. Також з портовим оператором DP World, який є номером три у світі й одним із найтехнічніших”, – розповів Омелян.

Він стверджує, що, якщо ці компанії будуть в Україні, то можна бути спокійними за морську галузь, адже вони дадуть ті приклади, до яких підтягнуться інші морські порти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua