Alibaba в "День холостяка" продала товарів на 17,8 мільярда доларів


Alibaba в "День холостяка" продала товарів на 17,8 мільярда доларів

Протягом 24 годин розпродажі на найбільших торгових майданчиках компанії Alibaba Group було здійснено покупок на загальну суму понад 17,8 млрд доларів.

“Протягом 24 годин було зроблено покупок на загальну суму понад 17,8 млрд доларів. Це на 3,5 млрд більше, ніж у 2015 році”, – повідомляє прес-служба.

Як зазначається, понад 100 тисяч продавців, 14 тисяч з яких міжнародні, взяли участь у фестивалі.

Покупки були зроблені з 207 країн. Найактивнішими, які торік, стали США, Японія, Південна Корея, Німеччина та Австралія, не рахуючи покупок в самому Китаї.

“Ініційовано та успішно завершено 880 млн платіжних операцій. У найбільш пікові моменти оброблялося близько 120 тисяч транзакцій за секунду. У минулому році показник становив близько 86 тисяч операцій. У пікові моменти також приймалося 175 тисяч замовлень за секунду”, – повідомляє прес-служба.

“В Україні кількість покупок у зарубіжних магазинах зростає з року в рік. За прогнозами GfK, до кінця 2016 року рівень покупок українцями на іноземних ресурсах досягне 38% від загального обсягу онлайн-шопінгу. Найпопулярнішим, як і раніше, є Aliexpress.com – 65,5% транскордонних покупок”, – зазначає Ірина Холод, керівник Ukrainian E-commerce Expert.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua