Італійці не можуть впоратися з українськими дорогами: втратили другий контракт


Італійці не можуть впоратися з українськими дорогами: втратили другий контракт

ДП “Укрдорінвест” розірвав контракт з італійською компанією – підрядником “Тодіні Конструціоні Дженералі С.П.А.” через велику кількість дефектів та серйозні помилки, допущені при ремонті траси М-03 на ділянці Київ – Полтава.

Про цеповідомила директор ДП “Укрдорінвест” Олена Криворучко.

“Говорять, що іноземні підрядники апріорі працюють добре. Однак у нас є конкретний приклад, який показує, що кожне правило має виняток”, – зазначила Криворучко, уточнивши, що йдеться про італійську компанію “Тодіні Конструціоні Дженералі С.П.А.”, яка була залучена у якості підрядника до ремонту зазначеної траси на ділянці Київ-Полтава.

“Мова йде про колосальні кошти, і, при цьому, підрядник недобросовісно ставився до виконання робіт. Незважаючи на неодноразові продовження даного контракту, в серпні 2016 роки нами виявлені настільки величезні порушення, що контракт довелося розірвати”, – повідомила вона.

За словами глави ДП “Укрдорінвест”, сукупно за двома контрактами італійській компанії мало бути сплачено 1667 млн гривень.

Водночас, Криворучко наголосила, що вартість виявлених дефектів буде вирахувана з цієї суми.
“Нами було виявлено велику кількість дефектів, і тепер їх необхідно відняти від фінальної суми, що підлягає оплаті колишньому підряднику – компанії “Тодіні Конструціоні Дженералі С.П.А.”, – зазначила Криворучко.

Нагадаємо, “Укравтодор” 23 серпня розірвав контракт з “Тодіні Конструціоні Дженералі С.П.А.” на проведення капітального ремонту та реконструкцію автомобільної дороги Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування