Тім Кук написав лист співробітникам Apple в зв'язку з перемогою Трампа


Тім Кук написав лист співробітникам Apple в зв'язку з перемогою Трампа

Перемога Дональда Трампа на виборах президента США для багатьох стала несподіваним сюрпризом, а для декого цей сюрприз виявився ще й не найприємнішим. Йдеться про компанію Apple, якій Дональд Трамп в рамках своєї передвиборчої кампанії обіцяв зміни в бізнесі.

Нагадаємо, Трамп має намір повернути в США ті робочі місця, які Apple передала в Китай. В ході свого виступу в Liberty University Трамп підвищив свій голос, кажучи про зарубіжне виробництво продукції Apple. Він також пообіцяв, що в майбутньому США повернуть ці робочі місця.

_ «У цій країні проживають такі видатні люди: вони розумні, кмітливі, енергійні, вони дивовижні», – сказав Трамп. – «…Ми змусимо Apple збирати їх бісові комп’ютери і гаджети в США, а не в інших країнах»._

І тепер, після перемоги Дональда Трампа на виборах президента США, керівництву компанії Apple доводиться реагувати на ситуацію, що склалася. Тім Кук написав відкритого листа співробітникам компанії, в якому закликав рухатися вперед.

«Сьогодні я чув від багатьох з вас обговорення президентських виборів. У політичному суперництві, де кандидати настільки відрізняються і кожен при цьому отримав приблизно однакову кількість голосів виборців, це неминуче викликало у вас сильні почуття.
У нас дуже різноманітна команда співробітників, яка відрізняється і підтримкою різних кандидатів. Незалежно від того, кого з кандидатів підтримував кожен з нас, єдина можливість подальшого розвитку – це рухатися вперед разом. Я згадую слова Доктора Мартіна Лютера Кінга, який 50 років тому сказав: «Не можеш летіти – біжи. Не можеш бігти – йди. Не можеш йти – повзи. Але, що б не сталося, ти повинен рухатися вперед». Ця порада не має часових обмежень і нагадує нам, що ми можемо відмінно виконувати свою роботу і змінювати світ на краще тільки за умови, що будемо рухатися вперед.
Незважаючи на існуючі дискусії про невизначеність майбутнього, ви можете бути впевненими в тому, що мета нашої компанії не змінилася. Наші продукти об’єднують людей по всьому світу, вони надають нашим клієнтам інструменти для великих звершень і поліпшення не тільки їхнього життя, але і всього світу. Наша компанія як і раніше відкрита для всіх, і ми раді різноманітності нашої команди тут, в США, і по всьому світу – незалежно від того, як виглядає кожен член команди, звідки він родом, яку релігію сповідує і кого любить.
Я завжди дивився на Apple як на одну велику родину. І я закликаю вас підтримати ваших колег, якщо вони відчувають занепокоєння. Давайте рухатися вперед разом!»

Додамо, Дональд Трамп є захисником традиційних цінностей (хоча його передвиборча кампанія супроводжувалася звинуваченнями в сексуальних домаганнях) і неодноразово висловлювався проти представників меншин. Хоча після його вступу на посаду не очікується радикальної зміни політики США по відношенню до людей, які належать до різних рас, які сповідують різні релігії, які дотримуються різних сексуальних орієнтацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування