У Раді виступили проти поширення дії е-декларування на всіх громадян


У Раді виступили проти поширення дії е-декларування на всіх громадян

Група народних депутатів – Геннадій Ткачук, Ірина Суслова, Олександр Жолобецький і Олександр Лівик – виступили проти поширення дії е-декларування на членів антикорупційних громадських організацій і всіх громадян.

Про це у себе в Facebook написав нардеп Геннадій Ткачук.

 “Ми, народні депутати України, об’єдналися, щоб протистояти спробам дискредитувати систему електронного декларування статків чиновників, шляхом розширення її дії на всіх громадян України”, – заявив Ткачук.

За словами нардепа, в парламент вже поданий законопроект №5318, який пропонує поширити дію е-декларування на членів громадських організацій, які ведуть боротьбу з корупцією, і виконавців замовлених ними робіт.

“Вважаємо, що така ініціатива не тільки спотворює сенс електронного декларування, а й не дозволяє правоохоронцям дати належну правову оцінку діям чиновників, які мають статки незрозумілого походження”, – підкреслив депутат. Він зазначив, що мета е-декларування – це системна боротьба з корупцією серед чиновників шляхом виявлення осіб, які отримують неправомірну вигоду. При цьому подача електронних декларацій – лише перший крок в досягненні цієї мети.

“Необхідні рішучі заходи з боку правоохоронців щодо виявлення корупціонерів та притягнення їх до відповідальності. Саме на це має бути спрямована увага влади і громадськості. Натомість законопроект №5318 відволікає нашу увагу і намагається спрямувати зусилля в інший бік”, – заявив Ткачук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування