Мінінфраструктури розповіло, що потрібно для ввезення автомобіля з США


Мінінфраструктури розповіло, що потрібно для ввезення автомобіля з США

Ввезення автомобілів з США для подальшого використання їх на території України вимагатиме заміни фар і обов’язкової наявності протитуманних фар.

До такого рішення прийшли учасники засідання робочої групи щодо вирішення проблемних питань сертифікації колісних транспортних засобів, які походять або вироблені в США.

В ході засідання після тривалої дискусії було досягнуто консенсусу щодо спрощення процесу оцінки колісних транспортних засобів, які вироблені або походять з США.

“Згідно з альтернативними директивами Європейського Союзу, ми можемо не вимагати заміни лобового скла і ременів безпеки, однак заміна передніх освітлювальних приладів, повторювачів поворотів і наявність протитуманної фари повинні бути обов’язковими для автомобілів американського виробництва”, – повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Відзначається, що напрацьоване рішення буде передано уповноваженому органу – ДП Державтотрансндіпроект – для розробки проекту технічного висновку щодо застосування об’єктивних доказів відповідності ременів безпеки, безпеки скла та скломатеріалів транспортного засобу, що постачаються з країн, що не є договірними сторонами Женевської угоди 1958 року та державами-членами ЄС відповідно.

Проект технічного рішення, наданий Державтотрансндіпроектом, буде розглянутий і прийнятий членами спеціальної робочої групи вже на наступному засіданні робочої групи по удосконаленню процесу оцінки відповідності зазначених вище колісних транспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування