Медведєв побачив передумови для розвалу СОТ


Медведєв побачив передумови для розвалу СОТ

Прем’єр Росії Дмитро Медведєв бачить передумови для розпаду Світової організації торгівлі.

Про це сказав Медведєв на прес-конференції за підсумками переговорів з прем’єром Держради КНР Лі Кецяном.

“Якщо раніше були побоювання з приводу впливу СОТ на стан справ в нашій економіці, то зараз у нас побоювання іншого гатунку – як би ця сама СОТ не розвалилася, і в результаті в світових торгових відносинах не виникли проблеми, пов’язані з регулюванням основних процесів в торгівлі”, – сказав він.

Саме тому, підкреслив прем’єр РФ, “ми найуважнішим чином відстежуємо, що відбувається в сфері інтеграції в інших регіонах”.

“Подивіться, на яких підставах відбувається створення нових торгових майданчиків і організацій, які створюються і на Заході, і на Сході за моделлю TTIP. Вони значною мірою йдуть врозріз з тими законами, які були покладені в основу СОТ”, – підкреслив він.

За словами Медведєва, “це, звичайно, суверенна воля країн, які їх утворюють, але нас хвилюють процеси, які розгортаються в сфері міжнародної торгівлі, відбувається до певної міри її фрагментація”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування