Експерти пояснили, чому українці не поспішають вкладати гроші в котеджі


Експерти пояснили, чому українці не поспішають вкладати гроші в котеджі

Українці не поспішають купувати помешкання в котеджних містечках. Про це розповів у коментарі директор компанії “Євро-Рейтинг” Григорій Перерва.

“Нині триває третя хвиля запуску котеджних проектів під Києвом. Щоразу виникає та сама проблема. Спершу котеджні містечка активно продаються за вигідною ціною, а потім продажі припиняються. Попит ситуативний, бо ми більше звикли до квартир. Для будівництва котеджних будинків далеко не завжди використовують такі ж якісні матеріали, що й для багатоповерхівки. А ціна за квадратний метр різниться суттєво. Котеджний будинок доведеться підтримувати в належному стані самостійно. Біля них часто немає належної інфраструктури”, – пояснив експерт.

Котеджні містечка будують, але вони користуються малим попитом, підтверджують в компанії New City Developers.

“У Київській області їх більше сотні і тих, що тільки закладають, і тих, що вже готові”, – говорить директор New City Developers Денис Седаков.

Будинки там ще можна купити від забудовника. Середню ціну вивести складно.

“На ціну впливає багато факторів. Наприклад, віддаленість від Києва, престижність району, навіть якість дороги. Наприклад, у Козині, що біля Конча-Заспи, є новозбудовані котеджі по 91 тисячі гривень за “квадрат”. В наш час це космічна ціна. А є і по 6 тисяч за квадрат – у Березівці за 30 кілометрів від столиці”, – коментує Седаков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування