Саакашвілі прокоментував відставку голови поліції Одеської області


Саакашвілі прокоментував відставку голови поліції Одеської області

Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі подякував начальнику поліції області Гіоргі Лорткіпанідзе за чесну роботу, а також заявив, що йому так і не дали нормально працювати. Про це він написав у Facebook.

За його словами, це перший начальник поліції, який на своїй посаді не брав хабарів, проте йому так і не дали нормально працювати.

“Це був перший начальник поліції протягом дуже довго періоду в історії Одеси, який не брав хабарів. Спочатку у нього відібрали більшість функцій, а потім почали цькування з усіх боків. Звичайно, можна було зробити набагато більше, але спасибі за те, що зберегли мир, повернули Одесу до нормального і спокійного життя і за те, що в повністю прогнилій системі залишився чистим і зберіг честь”, – написав Саакашвілі.

Губарнатор додав, що корупціонерам недовго доведеться радіти догляду Лорткіпанідзе.
Нагадаємо, глава Національної поліції в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе заявив про своє звільнення із займаної посади за власним бажанням. Йдучи у відставку генерал поліції нагадав, що сьогоднішня Одеса це більш безпечне і мирне місто, ніж в минулому році до його приходу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування