Kia Motors збільшила світові продажі до 2,5 млн авто


Kia Motors збільшила світові продажі до 2,5 млн авто

Найбільший темп зростання зафіксовано в Західній Європі – 13,8%.

Світові продажі автовиробника Kia Motors (Південна Корея) в жовтні 2016 року зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 4,9% – до 263,9 тис. автомобілів, повідомили на підприємстві.

За даними компанії, найбільш помітне зростання в жовтні спостерігалося в Китаї (на 23% – до 71,2 тис. штук). В цілому за перші десять місяців 2016 р. світові продажі Kia Motors до січня – жовтня 2015 р. зросли на 3,3% – до 2,5 млн штук. Найбільший темп зростання зафіксовано в Західній Європі, де продажі зросли за вказаний період на 13,8% – до 373,6 тис. штук, а найбільша частка продажів припадає на Північну Америку (зростання на 2,9% – до 602,6 тис . штук).

Як повідомив автовиробник, найпопулярнішим автомобілем на зарубіжних ринках в жовтні став компактний кросовер Sportage, його продажі за місяць склали 43,3 тис. штук. У Росії найбільш популярна модель марки – Kia Rio, її продажі в жовтні стали рекордними в цьому році (8,9 тис. штук), повідомляла раніше Kia Motors Rus. У світі Rio – друга за продажами модель Kia (43 тис.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua