НПФ «Моя пенсія» приєднаний до «Династії» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НПФ «Моя пенсія» приєднаний до «Династії»

Фондовий ринок
794
Група ICU завершила приєднання відкритого недержавного пенсійного фонду «Моя пенсія» до відкритого НПФ «Династія», яким управляє КУА «Інвестиційний Капітал Україна».
Про це повідомив директор, керівник підрозділу з управління локальними активами ICU Григорій Овчаренко.
За його словами, обсяг активів НПФ «Династія» збільшився до 19,3 млн грн., кількість учасників – до 5,7 тис. осіб.
«Ми беремо активну участь у процесі консолідації ринку недержавних пенсійних фондів. Ця угода відповідає планам ICU щодо приросту нових активів у недержавні пенсійні фонди під управлінням групи, про які ми заявляли на початку року. Ми розглядаємо управління активами НПФ як один із стратегічних напрямків, і маємо намір далі розширювати діяльність в цій сфері», – сказав він.
НПФ «Моя пенсія» був заснований у 2008 році, 18 липня 2016 року його засновники ухвалили рішення припинити діяльність фонду шляхом його приєднання до НПФ «Династія». Нацкомфінпослуг 18 серпня дозволила НПФ «Династія» приєднати до себе НПФ «Моя пенсія». НПФ «Династія» був заснований в 2006 році. За підсумками 2015 року обсяг активів НПФ «Династія» збільшився на 102%, а його прибутковість перевищила 36%.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас