Латвія і Швейцарія домовилися про податкові межі на дивіденди, проценти та роялті


Латвія і Швейцарія домовилися про податкові межі на дивіденди, проценти та роялті

Латвія і Швейцарія домовилися про податкові межі на дивіденди, виплати відсотків і роялті, повідомляє Міністерство фінансів Латвії. Країни підписали протокол про внесення змін до угоди між Латвією і Швейцарією про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал, яку було підписано 31 січня 2002 року.

Ці поправки стимулюватимуть ділову активність в Латвії та Швейцарії, а також сприятимуть іноземним вкладенням, передає місцеве видання The Baltic Course. Протокол забезпечить більш сприятливий податковий режим для мешканців обох країн, шляхом встановлення податкових меж щодо пасивного доходу, отриманого в Латвії або Швейцарії, наприклад, дивіденди, виплати відсотків і роялті.

Обидві країни також будуть нарощувати співпрацю у сфері податкового адміністрування та обміну інформацією у відповідності зі стандартами ОЕСР.

«Це перший протокол у рамках конвенції про уникнення подвійного оподаткування, підписаного Латвією після того, як вона стала повноправним членом Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР)», – заявила міністр фінансів Латвії Дана Рейзниеце-Озола, додавши, що він послужить стимулом для припливу іноземних інвестицій і розвитку бізнесу в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua