Насалик оцінює вартість добудови шахти "Нововолинська 10" в 250-300 млн гривень


Насалик оцінює вартість добудови шахти "Нововолинська 10" в 250-300 млн гривень

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик оцінює вартість добудови шахти “Нововолинська “10” (Волинська область) в 250-300 млн гривень.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

“Я ніколи не повірю, що треба 1,5 млрд гривень для того, щоб закінчити “десяту шахту, я впевнений, що новий кошторис на “Нововолинську №10” дасть можливість за 250-300 млн гривень повністю (її) запустити”, – сказав міністр.

Він попросив парламент і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана передбачити відповідні кошти у державному бюджеті на 2017 рік.

У свою чергу Гройсман підтримав цю ідею і закликав депутатів спільно розробити механізм фінансування цього проекту в рамках закладених у проекті держбюджету 1,8 млрд гривень на підтримку і реструктуризацію вугільної галузі.

“Давайте разом абсолютно відповідально скажемо: якщо ми можемо за 200-300 млн гривень добудувати цю шахту, я готовий підтримати, добудувати та запустити її, бо знаю, що це питання важливе, і навколо люди будуть мати заробітну плату, а ті шахти, які нерентабельні, можуть бути закриті. У нас є 1,8 млрд гривень, давайте разом сідати і давайте розділимо так цей ресурс, щоб могли інвестувати не в “проїдання”, а в модернізацію самої системи”, – зазначив Гройсман.

Будівництво цієї шахти розпочалося у 1989 році.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик заявляє про необхідність 700-800 млн гривень для добудови шахти №10 “Нововолинська”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування